Studium aktu kobiecego - praca dwustronna, z cyklu: Wojna i pokój, 1954

ID: 5948

Proweniencja

35,5 x 26,2 cm (arkusz)

rotograwiura

Datowanie

dat. w druku l. g.: "19.8.52 · VIII"

cyfra p. d.: "123" (drukiem);

na odwrocie arkusza półakt kobiecy dat. w druku p. g.: "19.8.52. / IX" oraz cyfra l. d.: "124";

na odwrocie oprawy wklejka z opisem pracy w języku niemieckim

Wydane przez:

Cercle d’ Art, Paryż 1954.