Struktura barwna

ID: 2127

36 x 45,5 cm w świetle ramy (arkusz); 24,5 x 35,5 cm (odcisk płyty)

akwaforta, akwatinta, sucha igła/papier

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "Roman Ramati - Haubenstock 72" (czarną kredką);

Datowanie

1972

oznaczenie edycji l. d.: I/XX (ołówkiem)

David

CENA : 6 200 zł