Struktura barwna
Haubenstock-Ramati Roman (1919-1994)
ID: 2127
36 x 45,5 cm w świetle ramy (arkusz); 24,5 x 35,5 cm (odcisk płyty)
akwaforta, akwatinta, sucha igła/papier
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "Roman Ramati - Haubenstock 72" (czarną kredką);
Datowanie
1972
oznaczenie edycji l. d.: I/XX (ołówkiem)