Sowa śmierci, 1954
Picasso Pablo (1881-1973)
ID: 5488
35,5 x 25,3 cm w św. p-p.
litografia barwna
Datowanie
1954
Proweniencja
Galeria sztuki, Lyon, Francja
dat. z płyty p. g.: "29.3.52."
Grafika pochodzi z serii „Wojna i pokój”.
Wydana przez:
Éditions Cercle d'Art, Paryż 1954.