Sowa śmierci, 1954

ID: 5488

Proweniencja

Galeria sztuki, Lyon, Francja

35,5 x 25,3 cm w św. p-p.

litografia barwna

Datowanie

1954

dat. z płyty p. g.: "29.3.52."

Grafika pochodzi z serii „Wojna i pokój”.

Wydana przez:

Éditions Cercle d'Art, Paryż 1954.