Portret kobiety, z cyklu: Góngora

ID: 4252

Proweniencja

kolekcja prywatna, Barcelona

38 x 28 cm (arkusz)

litografia/papier czerpany

Sygnatura

sygn. z płyty p. d.: "Picasso"

Bloch G., Picasso 1904-1967: Catalogue of the Printed Graphic Work, Wittenborn Art Books, 1971, nr 493.

oznaczenie edycji l. d.: "612/800" (ołówkiem);

na odwrocie: "PABLO PICASSO / GONGORA / Planche IX / Visage de femme a la chevelure / abondante / (26.2.47) / Ete tiree a 800 exemplaires. Tous les exemplares ont ete numerotes / Copyright by S.P.A.D.E.M. 1972"

Wydawca: S.P.A.D.E.M, Paryż 1972.

Litografia wg ryciny z cyklu Gongora.

David

CENA : 6 200 zł