Portret kobiety

ID: 4256

Proweniencja

48 x 32,8 cm (arkusz)

litografia barwna/papier

Sygnatura

sygn. z płyty p. d.: "Picasso"

dat. z płyty p. g.: "16.4.21";

cyfra p. d.: "10" (ołówkiem)

Wydawca: Albert Carman, USA, 1946

David

CENA : 6 200 zł