Plac Zgody, z cyklu: Wizja Paryża - praca dwustronna
Chagall Marc (1887-1985)
ID: 5374
34,8 x 26,3 cm w św. p-p.
litografia barwna
Sorlier C., "Chagall Lithographs I", 1960, nr 83.
Proweniencja
kolekcja prywatna, Nyon (Francja)
na odwrocie litografia w czerni i bieli