Pies szczekający na księżyc - praca dwustronna

ID: 4354

Proweniencja

34,4 x 52,2 cm w świetle ramy

litografia barwna/papier

Sygnatura

sygn. z płyty p. d.: "miró"

na odwrocie barwna kompozycja abstrakcyjna i tekst w języku francuskim.

Grafika wykonana dla Tériade przez F. Mourlot, Paryż 1952.

Stan zachowania: na środku pionowe zagięcie papieru

David

CENA : 6 200 zł