Pies szczekający na księżyc - praca dwustronna
Miró Joan (1893-1983)
ID: 4354
34,4 x 52,2 cm w świetle ramy
litografia barwna/papier
Sygnatura
sygn. z płyty p. d.: "miró"
Stan zachowania: na środku pionowe zagięcie papieru
Proweniencja
na odwrocie barwna kompozycja abstrakcyjna i tekst w języku francuskim.
Grafika wykonana dla Tériade przez F. Mourlot, Paryż 1952.