Okładka do magazynu „Derriére le Miroir”

ID: 2828

Proweniencja

37 x 54,7 cm w św. p-p. (arkusz)

litografia barwna

Cramer P., Marc Chagall, Catalogue raisonné. Geneva, Listed and illustrated as nr 239.

napis z płyty u dołu: "DERRIERE LE MIROIR" oraz jako część kompozycji: "MIRÓ"

Wydana przez: Maeght Éditeur, Paris 1978

Stan zachowania: zagięcie papieru

David

CENA : 6 200 zł