Ognisty taniec
Miró Joan (1893-1983)
ID: 5944
38 x 56 cm (arkusz)
litografia barwna
Cramer P., "Catalogue raisonné", Maeght Publisher, Genewa, nr referencyjny: 83, s. 228-9.; "Joan Miró Lithographs", vol. II, Maeght Publisher, Paryż nr 341, s. 216.
Proweniencja
kolekcja prywatna, Paryż
na odwrocie pracy tekst w języku francuskim (drukiem)
Wydane przez:
Maeght Éditour, 1963.