Ognisty taniec

ID: 4772

Proweniencja

kolekcja prywatna, Paryż

37,2 x 55,5 cm w św. p-p. (arkusz)

litografia barwna

Cramer P., Catalogue raisonné, Maeght Publisher, Geneva, nr referencyjny: 83, s. 228-9.; Joan Miró Lithographs, vol. II, Maeght Publisher, Paris, nr 341, s. 216.

na odwrocie papieru drukowany tekst w języku francuskim

Wydana przez: Maeght Éditour, 1963

David

CENA : 6 200 zł