Ognisty taniec
Miró Joan (1893-1983)
ID: 4772
37,2 x 55,5 cm w św. p-p. (arkusz)
litografia barwna
Cramer P., Catalogue raisonné, Maeght Publisher, Geneva, nr referencyjny: 83, s. 228-9.; Joan Miró Lithographs, vol. II, Maeght Publisher, Paris, nr 341, s. 216.
Proweniencja
kolekcja prywatna, Paryż
na odwrocie papieru drukowany tekst w języku francuskim
Wydana przez: Maeght Éditour, 1963