37 x 53 cm w św. p-p. (arkusz); ok. 36 x 51,5 cm (odcisk płyty)
litografia barwna/papier
Sygnatura
sygn. na płycie: "1950 [?] Chagall / Marc"
Grafika pochodzi z numeru 27/28 francuskiego czasopisma artystycznego „Derrière le Miroir”, wydanego w 1950 roku.
na odwrocie nalepka z informacjami o pracy: Artist: Marc Chagall / Title: Mystical Crucifixion (1950) / Medium: Lithograph / Impressions: 1000 Signed: In the plate / Printed by Galerie Maeght, Paris, 1950. / DLM [Derrière le Miroir] No 27/28.