Minotaur

ID: 4244

Proweniencja

33 x 48,1 cm (arkusz)

litografia/papier

Sygnatura

sygn. z płyty p. d.: "picasso"

Wydawca: Albert Carman, USA, 1946

napisy z płyty l. d. (słabo czytelne); cyfra p. d.: "13" (ołówkiem)

David

CENA : 6 200 zł