Mężczyzna z dzieckiem na rękach

ID: 4950

2 000 zł

Proweniencja

70 x 50 cm (arkusz)

litografia barwna

Sygnatura

sygn. z płyty p. d.: "Picasso"

oznaczenie egzemplarza l. d.: "110/200" (ołówkiem);

pieczęć tłoczona Fundacji Pabla Picassa l. d.: "Picasso";

na odwrocie logo Fundacji Pabla Picassa oraz napis drukiem l. d.: "Copyright Foundation Pablo Picasso / Pablo Picasso, né à Malaga (Espagne) le 25 octobre 1881 / et mort le 8 avril 1973 à Mougins (Alpes-Maritimes, France), / ètè tirèe à 200 exemplaires. / Tous les exemplaires ont ètè numèrotès."

David

CENA : 6 200 zł