Flecistka
Picasso Pablo (1881-1973)
ID: 4820
45,8 x 59,7 cm w świetle ramy
szablon (Jacomet pochoir)/papier Arches ze znakiem wodnym
Sygnatura
sygn. z płyty p. d.: "Picasso"
Czwiklitzer C., Catalogue raisonné.
Proweniencja
kolekcja prywatna, Paryż
napis i dat. z płyty p. d. (słabo czytelny): "…/ XXXII";
znak tłoczony l. d.: "EURO ART"
Wydana przez: Atelier Jacomet dla Au Vent d'Arles, Paris 1967.