Flecistka

ID: 4820

Proweniencja

kolekcja prywatna, Paryż

45,8 x 59,7 cm w świetle ramy

szablon (Jacomet pochoir)/papier Arches ze znakiem wodnym

Sygnatura

sygn. z płyty p. d.: "Picasso"

Czwiklitzer C., Catalogue raisonné.

napis i dat. z płyty p. d. (słabo czytelny): "…/ XXXII";

znak tłoczony l. d.: "EURO ART"

Wydana przez: Atelier Jacomet dla Au Vent d'Arles, Paris 1967.