La Mélodie Acide 5

ID: 4864

Proweniencja

Galeria-F, Kranenburg

33 x 25 cm (arkusz, krawędzie rwane)

litografia barwna

Sygnatura

sygn. wytłoczeniem w papierze p. d.: "Miró"

Joan Miró Lithographs, vol. VI, 1976-1981. Maeght Editeur, Paris 1992. Listed and illustrated as catalogue raisonné nr 1216.

oznaczenie egzemplarza l. d.: "H. C" (ołówkiem)

Wydana przez: Maeght Éditeur, Paryż 1980.

David

CENA : 6 200 zł