La Mélodie Acide 2

ID: 4786

Proweniencja

Galeria-F, Kranenburg

32,8 x 25,3 cm (arkusz, krawędzie rwane)

litografia barwna

Sygnatura

sygn. wytłoczeniem w papierze p. d.: "Miró"

Joan Miró Lithographs, vol. VI 1976-1981. Maeght Editeur, Paris, 1992. Listed and illustrated as catalogue raisonné nr 1213.

oznaczenie egzemplarza l. d.: "H. C" (ołówkiem)

Wydana przez: Maeght Éditeur, Paryż 1980.

David

CENA : 6 200 zł