La Mélodie Acide 2
Miró Joan (1893-1983)
ID: 4786
32,8 x 25,3 cm (arkusz, krawędzie rwane)
litografia barwna
Sygnatura
sygn. wytłoczeniem w papierze p. d.: "Miró"
Joan Miró Lithographs, vol. VI 1976-1981. Maeght Editeur, Paris, 1992. Listed and illustrated as catalogue raisonné nr 1213.
Proweniencja
Galeria-F, Kranenburg
oznaczenie egzemplarza l. d.: "H. C" (ołówkiem)
Wydana przez: Maeght Éditeur, Paryż 1980.