Kosz

ID: 4258

Proweniencja

33 x 48,1 cm (arkusz)

litografia barwna/papier

Sygnatura

sygn. i dat. z płyty. p. d.: "Picasso / 21-6-20-"

cyfra p. d.: "9" (ołówkiem)

Wydawca: Albert Carman, USA, 1946

David

CENA : 6 200 zł