7
Kompozycje - teka 8 prac, 2009
Modzelewski Jarosław (1955-)
ID: 6945
77 x 56,5 cm (wymiar każdego z arkuszy)
litografia barwna
Sygnatura
każda praca sygn., dat. i opisana u dołu: "Jarosław Modzelewski 2009 [tytuł] e.a" (ołówkiem)
Datowanie
2009
Proweniencja
kolekcja prywatna, Włochy
tytuły prac: "Niosący belkę", "Törpeauto", "Adam Kadmon", "Hilfe!", "Śmierć Gagarina", "Regierungspräsident", "Weterynaria", "Sztuka Cromaniontanla"