Kompozycja - praca dwustronna

ID: 4322

Proweniencja

34,4 x 52,2 cm w świetle ramy

litografia barwna/papier

na odwrocie jednobarwne weduty miejskie

Grafika wykonana dla Tériade przez F. Mourlot, Paryż 1952.

Stan zachowania: zagięcie papieru

David

CENA : 6 200 zł