Kompozycja - praca dwustronna

ID: 4322

Proweniencja

34,4 x 52,2 cm w świetle ramy

litografia barwna

na odwrocie jednobarwne weduty miejskie

Wydana przez: F. Mourlot dla Tériade, Paryż 1952.

Stan zachowania: zagięcie papieru