Kompozycja - praca dwustronna
Chagall Marc (1887-1985)
ID: 4322
34,4 x 52,2 cm w świetle ramy
litografia barwna
Stan zachowania: zagięcie papieru
Proweniencja
na odwrocie jednobarwne weduty miejskie
Wydana przez: F. Mourlot dla Tériade, Paryż 1952.