Kompozycja III, z serii: California, 1962
Picasso Pablo (1881-1973)
ID: 4882
26 x 35,7 cm
litografia barwna
Sygnatura
sygn. z płyty p. d.: "Picasso"
Datowanie
1962
Proweniencja
datowany i opisany z płyty l. d.: "III / I.8.57.";
edycja Cerde de Art.