Kompozycja III (Para), 1979

ID: 4970

Proweniencja

70 x 50 cm (arkusz)

litografia barwna

Sygnatura

sygn. p. d.: "Chagall" (ołówkiem)

Datowanie

1979

oznaczenie egzemplarza l .d.: "35/300" (ołówkiem);

pieczęć tłoczona l. d.: "S. P. A. D. E. M. / Paris"