Kompozycja II, z serii: California, 1962

ID: 4880

2 000 zł

Proweniencja

26 x 35,8 cm

litografia barwna

Sygnatura

sygn. z płyty l. d.: "Picasso"

Datowanie

1962

dat. i opisany z płyty p. d.: "II / I.8.57.";

edycja Cerde de Art.

David

CENA : 6 200 zł