Kompozycja II, z cyklu: Maravillas con Variaciones

ID: 4339

Proweniencja

49,5 x 35,5 cm

litografia barwna/papier

Sygnatura

sygn. z płyty p. d.: "Miró"

na odwrocie certyfikat Galleri Kunst-Invest Salg z Oslo z 13.05.1991

David

CENA : 6 200 zł