Kompozycja II (okładka z portfolio)
Miró Joan (1893-1983)
ID: 5484
33,7 x 50,8 cm (arkusz)
litografia barwna
Sygnatura
sygn. stemplem graficznym u dołu: "Miró."
Stan zachowania: zagięcie papieru
Proweniencja
na odwrocie napis: "JOAN MIRÓ / Litografia original X / 227" (drukiem)
Wydana przez:
Graphis Arte Livorno dla Toninelli Arte, Milano 1972.