Kompozycja I, z cyklu: Maravillas con Variaciones
Miró Joan (1893-1983)
ID: 4336
49,5 x 35,5 cm
litografia barwna/papier
Sygnatura
sygn. z płyty p. d.: "Miró"
Proweniencja
na odwrocie certyfikat Galleri Kunst-Invest Salg z Oslo z 13.05.1991