Kompozycja I, 1979
Chagall Marc (1887-1985)
ID: 4966
70 x 50 cm (arkusz)
litografia barwna
Sygnatura
sygn. p. d.: "Chagall" (ołówkiem); sygn. z płyty p. d.: "Marc Chagall" (w kompozycji)
Datowanie
1979
Proweniencja
oznaczenie egzemplarza l .d.: "167/300 (ołówkiem)";
pieczęć tłoczona l. d.: "S. P. A. D. E. M. / Paris"