Kompozycja I
Miró Joan (1893-1983)
ID: 5936
78 x 56,5 cm (arkusz, krawędzie rwane)
offset
Sygnatura
sygn. w druku p. d.: "Miró."
Proweniencja
kolekcja prywatna Polska
oznaczenie egzemplarza l. d.: "109/150" (ołówkiem);
znak wodny wzdłuż prawej krawędzi: "Arches";
znak tłoczony p. d.: "S.P.A.D.E.M. / 1973"
Cramer P., "Joan Miró Lithographs VI" 1976-1981, Paryż 1992.