Kompozycja abstrakcyjna

ID: 4352

Proweniencja

ok. 57,2 x 78 cm (arkusz, krawędzie rwane)

litografia barwna/papier

Sygnatura

sygn. z płyty p. d.: "Miró"

oznaczenie edycji l. d.: "120/150" (ołówkiem);

znak wodny: "Arches";

znak tłoczony p. d.: "S.P.A.D.E.M. / 1973"

David

CENA : 6 200 zł