Kolacja

ID: 4268

Proweniencja

39,5 x 29,5 cm (arkusz)

litografia barwna/papier welinowy

Grafika pochodzi z publikacji: Franco Russoli Picasso Venti Pochoirs Originali, Silvana Editoriale, Milan 1955.

David

CENA : 6 200 zł