Kobieta wojny

ID: 4844

Proweniencja

kolekcja prywatna, Berlin

36 x 26,3 cm (arkusz)

litografia

Czwiklitzer C., Catalogue raisonné.

napis i dat. z płyty l. g.: "H. 10…[?] 22 Avril 46";

na odwrocie drukowany tekst w j. francuskim

Wydana przez: Editions Cercle d'Art Paris, 1954

David

CENA : 6 200 zł