Kobieta

ID: 3573

Proweniencja

Hélène Parmelin „Picasso. La Flûte Double.16 Dessins, Aquarelles Lavis”, Saint-Paul-de-Vence, 1967 r.

51,5 x 40 cm w św. p-p

litografia barwna/papier

Sygnatura

sygn. z płyty p. d.: Picasso

oznaczenie egzemplarza l. d.: 286/500 (ołówkiem) ; napis l. d. (częściowo czytelny): D... 2 October 55;

David

CENA : 6 200 zł