Kartka pocztowa, 1981
Chagall Marc (1887-1985)
ID: 5380
14 x 11 cm
litografia barwna/papier Arches
Sorlier C., "Chagall Lithographs VI: 1980-1985", 1986, nr 989.
Datowanie
1981
Proweniencja
Galeria sztuki, Wenecja
Kartka zawiera życzenia odręcznie podpisane przez drugą żonę artysty „Vavę” Chagall (Valentinę Brodsky).
Do pracy dołączony certyfikat weneckiej galerii Bordas.