Jacqueline, z teki: La Flûte Double

ID: 5950

Proweniencja

kolekcja prywatna, Paryż

52,7 x 42 cm (arkusz, krawędzie rwane)

szablon (Jacomet pochoir) / papier ze znakiem wodnym: "Au vent d’Arles"

napis i dat. z płyty l. d.: "… October 55.";

na odwrocie papieru oznaczenia (ołówkiem)

Czwiklitzer C., Catalogue raisonné.

Wydane przez:

Atelier Jacomet dla Au Vent d'Arles, Paryż 1967.

Edycja limitowana do 500 sztuk.

Stan zachowania: zagięcie papieru