Françoise Gilot, 1954

ID: 5490

Proweniencja

Galeria sztuki, Lyon, Francja

35,5 x 25,5 cm w św. p-p.

litografia barwna

Datowanie

1954

Grafika pochodzi z serii „Wojna i pokój”.

Wydana przez:

Éditions Cercle d'Art, Paryż 1954.