Flecistka, z teki: La Flûte Double, 1967
Picasso Pablo (1881-1973)
ID: 5508
32 x 47,8 cm w św. p-p.
szablon, litografia barwna
Sygnatura
sygn. z płyty p. d.: "Picasso" (na zielono) oraz "Picasso … / XXXII."
Datowanie
1967
Proweniencja
kolekcja prywatna, Barcelona, Hiszpania
oznaczenie egzemplarza l. d.: "13/500" (ołówkiem)