Europa i Zeus, 1956

ID: 4240

Proweniencja

20 x 27 cm w św. p-p.

litografia/papier

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "Picasso / 27.12.56"

Datowanie

1956

pieczęć w otoku l. d.: "Galerie Mathias Fels PARIS"

David

CENA : 6 200 zł