Europa i Zeus, 1956
Picasso Pablo (1881-1973)
ID: 4240
20 x 27 cm w św. p-p.
litografia/papier
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "Picasso / 27.12.56"
Datowanie
1956
Proweniencja
pieczęć w otoku l. d.: "Galerie Mathias Fels PARIS"