Dwóch pikadorów i kobieta

ID: 4834

Proweniencja

Galeria Thomas Skowronska, Berlin

44,2 x 62 cm w św. p-p. (arkusz)

litografia

Sygnatura

sygn. z płyty p. d.: "Picasso"; sygn. i dat. z płyty p. g.: "14.7.59. / II Picasso"

znak wodny l. d.: "ARCHES";

znak tłoczony l. d.: "EURO ART"

Wydana przez: La Vent d'Arles i SPADEM dla Euro Art, Francja 1975.

David

CENA : 6 200 zł