Dwie kozy
Chagall Marc (1887-1985)
ID: 4890
33,5 x 27,5 cm
litografia
Sygnatura
sygn. p. d.: "Ma.(?) Chagall" (stempel grafitowy); sygn. z płyty l. g.: "Chagall"
Stan zachowania: zagrzybienia papieru
Proweniencja