Dwie kozy

ID: 4890

Proweniencja

33,5 x 27,5 cm

litografia

Sygnatura

sygn. p. d.: "Ma.(?) Chagall" (stempel grafitowy); sygn. z płyty l. g.: "Chagall"

Stan zachowania: zagrzybienia papieru