Dłonie trzymające bukiet
Picasso Pablo (1881-1973)
ID: 5494
50 x 40 cm (arkusz)
druk/papier
Sygnatura
sygn. i dat. z płyty p. d.: "Picasso / 21 4. 58."
Proweniencja
napis u dołu arkusza: "© ARS, New York · Pablo Picasso, Hands with Bouquet, 1958, Drawing on Paper · Published by Coldwater Collection · Printed in U.S.A. · Order-No. MT 2000" (drukiem)