Dawid i Batszeba

ID: 4814

Proweniencja

kolekcja prywatna, Paryż

35,2 x 26,2 cm (arkusz)

litografia barwna

Sauret A., Litografie Chagalla [I], Monte Carlo 1960, nr 132 i 135.

na odwrocie litografia czarno-biała z ujęciem profilu

Referencja biblijna: 2. Sam 11, 1-12, 24