Dawid i Batszeba
Chagall Marc (1887-1985)
ID: 4814
35,2 x 26,2 cm (arkusz)
litografia barwna
Sauret A., Litografie Chagalla [I], Monte Carlo 1960, nr 132 i 135.
Proweniencja
kolekcja prywatna, Paryż
na odwrocie litografia czarno-biała z ujęciem profilu
Referencja biblijna: 2. Sam 11, 1-12, 24