Bez tytułu

ID: 4341

Proweniencja

ok. 77,6 x 57 cm (arkusz, krawędzie rwane)

litografia barwna/papier

Sygnatura

sygn. z płyty p. d.: "Miró"

oznaczenie edycji l. d.: "78/150" (ołówkiem);

znaki tłoczone: "Arches; S.P.A.D.E.M. / 1973"

David

CENA : 6 200 zł