Autoportret, 1960
Chagall Marc (1887-1985)
ID: 5368
31 x 23,7 cm w św. p-p.
litografia barwna
Datowanie
1960
Sorlier C., "Chagall Lithographs II: 1957-1962", 1963, nr 282.
Proweniencja
kolekcja prywatna, Nyon (Francja)