Autoportret

ID: 4788

Proweniencja

kolekcja prywatna, Paryż

31,8 x 24 cm (arkusz)

litografia barwna

Sauret A., Litografie Chagalla [II], Monte Carlo 1957-1962, nr 282.

Wydana przez: Maeght Éditeur, Paryż 1980.