Autoportret
Chagall Marc (1887-1985)
ID: 4788
31,8 x 24 cm (arkusz)
litografia barwna
Sauret A., Litografie Chagalla [II], Monte Carlo 1957-1962, nr 282.
Proweniencja
kolekcja prywatna, Paryż
Wydana przez: Maeght Éditeur, Paryż 1980.