Akt podwójny

ID: 719

40,7 x 50,7 cm w św. p–p.

litografia/papier

Sygnatura

sygn. i dat. z płyty p. d.: "Picasso / 2.2.42"

oznaczenie egzemplarza l. d.: 286/500 (ołówkiem)

Grafika pochodzi z teki: Hélène Parmelin „Picasso. La Flûte Double.16 Dessins, Aquarelles Lavis”, Saint-Paul-de-Vence, 1967 r.

David

CENA : 6 200 zł