Akt kobiety leżącej

ID: 4242

Proweniencja

8,7 x 17 cm w św. p-p.

litografia barwna/papier

Sygnatura

sygn. i dat. z płyty u dołu: "le 14.3.63. picasso"

Catalogue raisonné Czwiklitzer, Cramer 127.

David

CENA : 6 200 zł