Akt kobiecy z lusterkiem

ID: 4348

ok. 77,5 x 58 cm (arkusz, krawędzie rwane)

litografia barwna/papier

Sygnatura

sygn. z płyty p. d.: "Miró"

oznaczenie edycji l. d.: "91/150" (ołówkiem);

znaki tłoczone: "Arches; S.P.A.D.E.M. / 1973"

David

CENA : 6 200 zł