Akt kobiecy, studium do Les Demoiselles d'Avignon

ID: 4842

Proweniencja

Galeria Michelle Champetier, Francja

53 x 37 cm w św. p-p. (arkusz)

litografia barwna

Sygnatura

sygn. z płyty l. d.: "Picasso"

napis z płyty p. d.: "Manneret Grar. Bellini Imp.";

oznaczenie egzemplarza i odręczny napis p. d. poniżej kompozycji: dedykacja, data wydania i podpis wydawcy (częściowo czytelny): "V/L / A claudine, cet… / … 1978 / … "(ołówkiem)

Wydana przez: Manneret Grar. Bellini Imp.

Obraz olejny przedstawiający ten motyw jest wystawiony w berlińskim Museum Berggruen.