Abstrakcja II, 1973
Miró Joan (1893-1983)
ID: 4988
ok. 78 x 56 cm (arkusz, krawędzie rwane)
offset-litografia
Sygnatura
sygn. z płyty p. d.: "Miró."
Datowanie
1973
Proweniencja
oznaczenie egzemplarza l. d.: "33/150";
pieczęć tłoczona p. d.: "S. P. A. D. E. M. / 1973";
znak wodny l. g.: "Arches"