Abstrakcja I, 1973

ID: 4986

Proweniencja

ok. 78 x 56 cm (arkusz, krawędzie rwane)

offset-litografia

Sygnatura

sygn. z płyty p. d.: "Miró."

Datowanie

1973

oznaczenie egzemplarza l. d.: "80/150";

pieczęć tłoczona l. d.: "S. P. A. D. E. M. / 1973";

znak wodny l. g.: "Arches"