Żywioły
60 000 - 90 000 zł
28 kwietnia 2022 godz. 20:00
60 000 - 90 000 zł
61,8 x 50,5 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. p. d.: "lenica"
Proweniencja
- ze spuścizny po artyście; kolekcja prywatna, Warszawa (od 2000 r.)